Poikkeavat aukioloajat juhannuksena:

PE 19.06 Myymälä sekä asiakaspalvelu suljettu
LA 20.06 Myymälä suljettu
SU 21.05 Asiakaspalvelu suljettu

Yhteystiedot

Jimm's PC-Store Oy on asiantunteva tietotekniikan, komponenttien ja viihde-elektroniikan verkkokauppa, jolla on uutuudet ensimmäisenä. Liikevaihto vuonna 2010 oli n. 25 milj. euroa, henkilöstömäärämme on 38 ja noutopalvelumyymälämme sijaitsee Turussa.

  • Perustettu vuonna 2001
  • Palveluksessa 38 henkilöä
  • Vuoden 2012 liikevaihto n. 25 milj. euroa
  • Suomen paras valikoima erikoiskomponentteja

Asiakaspalvelu

Aukioloajat
Ma-To 10:00 - 22:00
Pe 10:00 - 18:00
La Suljettu
Su 14:00 - 22:00

Tilaus-, takuu-, huolto ja tuotetiedustelut

+358 29 70 70700

asiakaspalvelu@jimms.fi


Tekninen tuki (takuuasioiden ulkopuoliset asiat)

Ma - Pe 10:00 - 16:00, la ja su suljettu

0600 303030 (1,53 €/min + mpm)

Tilausperuutukset & muutokset

0800 390039 (ilmainen Suomesta soitettaessa)


Puhelun hinnat 029 alkuisiin numeroihin: 5,55snt/min + pvm lankanumerosta soitettaessa, 11.09 snt/min + mpm matkapuhelimesta soitettaessa.

Noutopalvelumyymälä Turku

Aukioloajat
Ma-Pe 10:00 - 18:00
La 10:00 - 16:00
Su Suljettu

Lukkosepänkatu 7, 20320 Turku

+358 29 70 70700

tku-myynti@jimms.fi

Yritysmyynti

Aukioloajat
Ma-Pe 8:00 - 16:00
La Suljettu
Su Suljettu

+358 29 70 70702

yritysmyynti@jimms.fi

Jimm's PC-Store Oy
Lukkosepänkatu 7
20320 Turku

Jälleenmyynti
Toni Salmi
+358 29 70 70720
toni.salmi@jimms.fi
Yritysmyynti
Juha Pennanen
+358 29 70 70735
juha.pennanen@jimms.fi

Pääkonttori Turku

+358 29 70 70700

+358 2 2517 693

Y-Tunnus: FI 088 59514

Jimm's PC-Store Oy
Lukkosepänkatu 7
20320 Turku


Hallinto

Toimitusjohtaja
Antti Järvinen
+358 29 70 70707
antti.jarvinen@jimms.fi
Myyntipäällikkö
Ville Piiroinen
+358 29 70 70709
ville.piiroinen@jimms.fi
Asiakaspalvelupäällikkö
Toni Salmi
+358 29 70 70720
toni.salmi@jimms.fi
Jälkimarkkinointipäällikkö
Jani Salmiharju
+358 29 70 70723
jani.salmiharju@jimms.fi
Logistiikkapäällikkö
Mikko Pettinen
mikko.pettinen@jimms.fi