D-Link DMC-515SC -mediamuunnin, musta

Kuva saattaa poiketa alkuperäisestä tuotteesta.

D-Link DMC-515SC -mediamuunnin, musta

10/100 -> 100BaseFX (SC) Singlemode

159,00

Sisältäen alv. 24%

Saatavuus

Turku:
0 kpl
Tukkureilla:
4 kpl
Toimitusaika-arvio: 3-6 työpäivää
0

D-Link DMC-5155C, mediamuunnin, kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 15km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.

Tekniset tiedot:

Enimmäiskäyttölämpötila: 40 °C
Enimmäissiirtoetäisyys: 15 km
Kaapelointityyppi: 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Koko tai muoto: Ulkoinen
Korkeus: 2.5 cm
Laitteen tyyppi: Valokuitu-mediamuunnin
Leveys: 8.8 cm
Liitettävyystekniikka: Langallinen
Liitännät: 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode naaras x 2
Liitännät: 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 naaras
Ominaisuudet: Täysi kaksisuuntaisuuden tuki, laitekohtainen automaattinen havaintotoiminto, automaattinen yhteydenmuodostus, laittaa muistiin ja välittää edelleen (store and forward)
Syvyys: 12 cm
Tiedonsiirtonopeus: 100 Mbit/s
Tiedonsiirtoprotokolla: 10Mb LAN, 100Mb LAN
Tilan ilmaisimet: Porttitila, törmäystila, portin lähetysnopeus, portin kaksisuuntaisuustoiminto, linkki/toiminta
Toimintakosteus: 10 - 90%
Virtalähde: Ulkoinen virtasovitin
Vähimmäiskäyttölämpötila: 0 °C
Yhteensopivuusstandardit: FCC luokka B -hyväksyntä, C-Tick, VCCI Class B ITE

Tuotekoodi:
DMC-515SC/E
EAN:
0790069241864
Takuuaika:
1 vuosi