F4-3200C16D-16GTZN
EAN 4713294223289
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot:
Sarja: Trident Z Neo
Muistityyppi: DDR4
Kapasiteetti: 16GB (2 x 8GB)
Multi-Channel Kit: Dual Channel Kit
Nopeus: 3200 MHz
Latenssi: 16-18-18-38-2N
Jännite: 1.35 V
Rekisteröity / puskuroimaton: Puskuroimaton
Virheenkorjaus: Non-ECC
Ominaisuudet: Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) -valmis
SPD-nopeus: 2133 MHz
SPD-jännite: 1.20 V
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
8F No.69 Dongxing Rd, Xinyi Dist., Taipei City 11070, Taiwan
https://www.gskill.com/contact
G.Skill 16GB (2 x 8GB) Trident Z Neo DDR4 3200MHz, CL16, 1.35V, musta/hopea