D-Link DMC-810SC -mediamuunnin, musta

Kuva saattaa poiketa alkuperäisestä tuotteesta.

D-Link DMC-810SC -mediamuunnin, musta

1000BaseT -> 1000BaseLX (SC) Singlemode

370,00

Sisältäen alv. 24%

Saatavuus

Turku:
0 kpl
Tukkureilla:
6 kpl
Toimitusaika-arvio: 3-6 työpäivää
0

D-Link DMC-810SC, mediamuunnin, kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km

Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin.

Tekniset tiedot:

Enimmäiskäyttölämpötila: 40 °C
Enimmäissiirtoetäisyys: 10 km
Kaapelointityyppi: 1000Base-LX, 1000Base-T
Koko tai muoto: Ulkoinen
Korkeus: 2.5 cm
Laitteen tyyppi: Valokuitu-mediamuunnin
Leveys: 8.8 cm
Liitettävyystekniikka: Langallinen
Liitännät: 1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode naaras x 2
Liitännät: 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 naaras
Ominaisuudet: Laitekohtainen automaattinen havaintotoiminto, automaattinen yhteydenmuodostus
Syvyys: 12 cm
Tiedonsiirtonopeus: 1000 Mbit/s
Tiedonsiirtoprotokolla: GigE
Tilan ilmaisimet: Teho, linkki/toiminta
Toimintakosteus: 10 - 90%
Virtalähde: Ulkoinen virtasovitin
Vähimmäiskäyttölämpötila: 0 °C
Yhteensopivuusstandardit: FCC luokka B -hyväksyntä, C-Tick, VCCI Class B ITE

Tuotekoodi:
DMC-810SC/E
EAN:
0790069241727
Takuuaika:
1 vuosi