SST-AP120I-PRO
EAN 4710679814001
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Alansa johtava ilmaa kanavoiva tuuletin
- Dual ball -laakerointi pitkäikäiseen käyttöön
- Mixed fan blade -design alentaa melua
- Integroitu ilmaa kanavoiva ritilä toimii myös sormisuojana
- Matala virran kulutus
- Laaja 0 - 2000 RPM nopeusalue PWM-hallinnan kautta, mahdollistaa kaivantunlaisen suorituskyvyn
Tekniset tiedot:
Mallinumero: SST-AP120i-PRO
Materiaali: PBT
Väri: Musta
Laakerointi: Dual ball bearing
Liitännät: 4-pin PWM
Luokiteltu jännite: 12V DC
Käynnistysjännite: 7V
Luokiteltu virta: 0,21 A
Luokiteltu teho: 2,52 W
Nopeus: 0 - 2000 rpm
Ilmanvirtaus: 0 ~ 74 CFM
Staattinen paine: 0 ~ 2,52 mm-H2O
Melutaso: 0 ~ 38,9 dBA
Elinikä: 70 000 h
Mitat (PxLxK): 120 x 120 x 25 mm
Paino: 157g
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
SilverStone Technology GmbH
Brandstücken 27, 22549 Hamburg Germany
https://www.silverstonetek.com/en/contact/
SilverStone Air Penetrator 120i PRO, 120mm PWM-laitetuuletin, musta