Noctua NF-A12x25r PWM, 120mm PWM-laitetuuletin
star_border
star_border
Ei arvosteluita
Pyöristetty uusi runko, luotettava jäähdytysteho!
Sisältäen alv. 25,5%swap_horiz
fiber_manual_record
Toimittajilla yli 25 kpl
Lähetettävissä: n. 10-20 arkipäivää
Tuotetta saatavilla toimittajiltamme, lähetettävissä paras arviomme toimitusajasta.
NF-A12X25R-PWM
EAN 9010018100563
TAKUUAIKA 6 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Palkintoja voittanut NF-A12x25 tuuletinmalli
- Pyöreä rungon design
- Äärimmäisen optimoitu P/Q -kurvi monipuoliseen käyttöön
- Erinomainen akustiikka
- Äärimmäisen tiukat kärjen välykset
- Smooth Commutation Drive 2
- Low-Noise Adaptor
- 6 vuoden valmistajan takuu
Tekniset tiedot:
Mitat: 120 x 120 x 25 mm
Laakerointi: SSO2
Liitäntä: 4-pin PWM
Lavan geometria: A-Series with Flow Acceleration Channels
Runkoteknologia: AAO
Maksimi sisääntulon teho / jännite: 1,68 W / 12 V
MTTF: > 150 000 h
Suorituskyky (ilman adapteria / L.N.A.:n kanssa):
- Maksimi kierrosnopeus (+/- 10 %): 2000 RPM / 1700 RPM
- Maksimi ilmanvirtaus: 102, 1 m3/h / 84,5 m3/h
- Maksimi akustinen melu: 22,6 dB(A) / 18,8 dB(A)
- Maksimi staattinen paine: 2,34 mm H2O / 1,65 mm H2O
Myyntipakkaus sisältää:
- NF-A12x25r PWM ensiluokkainen tuuletin
- Low-Noise Adaptor (L.N.A.)
- 4-pin Y-kaapeli
- 30 cm jatkokaapeli
- 4 x värinää estävä kiinnitin
- 4 x tuuletinruuvi
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
Rascom Computerdistribution Ges.m.b.H.
Linzer Straße 237 1140 Wien Germany
info@rascom.at
https://noctua.at/en/contact