SST-VS120B-ARGB
EAN 4710679816289
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
- Valtava ilmavirta ja staattinen paine
- Laaja 0-2000 RPM nopeusalue PWM-ohjauksella
- Hydraulinen laakeri vähentää kitkaa ja pitää melun alhaisena
- Integroitu kumipehmuste auttaa edelleen vähentämään tärinää
Tekniset tiedot:
Malli: SST-VS120W-ARGB
Materiaali: Polykarbonaattilavat, PBT-runko
Väri: Läpikuultavat lavat, musta runko
Laakerointi: Hydraulic bearing
Liitäntä: 4-pin PWM-liitin, 4-1-pin ARGB (5V LED)
Luokiteltu jännite: 12 V
Käynnistysjännite: 6 V
Luokiteltu virta: Tuuletin: 0,11A LED: 0,36A
Luokiteltu teho: Tuuletin: 1,32W LED: 1,8W
Nopeus: 0 ~ 2000 RPM
Ilmanvirtaus: 0 ~ 66 CFM
Staattinen paine: 0 ~ 2,22 mmH2O
Melutaso: 0 ~ 30,6 dBA
Mitat (LxKxS): 120 x 25 x 120 mm
Paino: 167g
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
SilverStone Technology GmbH
Brandstücken 27, 22549 Hamburg Germany
https://www.silverstonetek.com/en/contact/
SilverStone VISTA 120 ARGB, 120mm PWM-laitetuuletin, musta