SST-VS140B-ARGB
EAN 4710679816166
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
  • Valtava ilmavirta ja staattinen paine
  • Laaja 0-1600 RPM nopeusalue PWM-ohjauksella
  • Hydraulinen laakeri vähentää kitkaa ja pitää melun alhaisena
  • Integroitu kumipehmuste auttaa edelleen vähentämään tärinää
Tekniset tiedot:
Malli: SST-VS140B-ARGB
Materiaali: Polykarbonaattilavat, PBT-runko
Väri: Läpikuultavat lavat, musta runko
Laakerointi: Hydraulic bearing
Liitäntä: 4-pin PWM-liitin, 4-1-pin ARGB (5V LED)
Luokiteltu jännite: 12 V
Käynnistysjännite: ≥ 6.0V
Luokiteltu virta: Tuuletin: 0,14A LED: 0,45A
Luokiteltu teho: Tuuletin: 1,68W LED: 2,25W
Nopeus: 0 ~ 1600 RPM
Ilmanvirtaus: 0 ~ 86 CFM
Staattinen paine: 0 ~ 2,0 mmH2O
Melutaso: 0 ~ 30,8 dBA
Mitat (LxKxS): 140 x 25 x 140 mm