SST-VS120B
EAN 4710679816272
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
  • Valtava ilmavirta ja staattinen paine
  • Laaja 0-2000 RPM nopeusalue PWM-ohjauksella
  • Hydraulinen laakeri vähentää kitkaa ja pitää melun alhaisena
  • Integroitu kumipehmuste auttaa edelleen vähentämään tärinää
Tekniset tiedot:
Malli: SST-VS120B
Materiaali: PBT
Väri: Musta
Laakerointi: Hydrodynamic bearing
Liitäntä: 4-pin PWM-liitin
Luokiteltu jännite: 12 V
Käynnistysjännite: 6 V
Luokiteltu virta: 0,11A
Luokiteltu teho: 1,32W
Nopeus: 0 ~ 2000 RPM
Ilmanvirtaus: 0 ~ 66 CFM
Staattinen paine: 0 ~ 2,22 mmH2O
Melutaso: 0 ~ 30,6 dBA
Mitat (LxKxS): 120 x 25 x 120 mm