SST-SF140W-ARGB
EAN 4710679817552
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
  • Erottuva "Shark Force" tuuletinlapojen design madaltaa melua ja parantaa suorituskykyä
  • Laaja 0 ~ 2200 RPM nopeusalue PWM-hallinnan kautta
  • Modulaarinen kaapelidesign yksinkertaistaa liitettävyyttä ja kaapelien hallintaa
  • Luotettava ja kestävä fluid dynamic -laakerointi
Tekniset tiedot:
Mallinumero: SST-SF140W-ARGB (valkoinen)
Materiaali: Polykarbonaatti tuuletinlavat, PBT kehys
Väri: Läpikuultavat tuuletinlavat, valkoinen kehys
Laakerointi: Fluid dynamic bearing
Liitännät: 4 pin PWM connector + 4-pin pin ARGB (5V LED)
Luokiteltu jännite: 12 V DC
Käynnistysjännite: 7 V
Luokiteltu virta:
  • Tuuletin: 0,3 A
  • LED: 0,45 A
Luokiteltu teho:
  • Tuuletin: 3,6 W
  • LED: 2,25 W
Nopeus: 0 ~ 2200 RPM
Ilmavirtaus: 0 ~ 120 CFM
Staattinen paine: 0 ~4 mmH2O
Melutaso: 0 ~ 38,3 dBA
Napojen määrä: 6
Mitat (LxKxS): 140 x 25 x 140 mm
Paino: 212 g
Kaapelin pituus
  • 4-pin PWM kaapeli: 480 mm
  • ARGB-kaapeli: 400 mm naaras -> 100 mm uros Y-jakoliittimet