12TLLCD1W3B
EAN 4718466017338
TAKUUAIKA 3 vuotta
Tuotekuvaus
UNI FAN TL Wireless ja TL LCD Wireless -malleissa on LIAN LI:n innovatiivinen langaton synkronointitekniikka, joka käyttää 2,4 GHz:n langatonta signaalia valaistustehosteiden ja tuulettimen nopeuden ohjaamiseen, mikä parantaa entisestään PC-rakennuskokemusta ja tarjoaa samalla tehokkaan jäähdytyksen, häikäisevän valaistuksen ja hiljaisen toiminnan.
Ominaisuudet:
  • Slide In daisy-chain -tyyli
  • L-Wireless Sync
  • Dual Zone -valaisuefekti
  • 1,6" LCD-näyttö
Tekniset tiedot:
Tuotenimi: UNI FAN TL 120 LCD Wireless
Malli: 12TLLCD1W3B
Väri: Musta
Tuulettimien määrä: 3
Kontrolleri: Kyllä
Liitäntätyyppi:
  • 4-pin PWM + 9-pin USB x1
  • 3-12V PWM -> SATA x1
Mitat: 120 x 124 x 28 mm
Nopeus: 0, 350 ~ 1900 RPM
Maks. ilmanpaine: 2,9 mmH2O (Max)
Maks. ilmavirtaus: 62 CFM (Max)
Akustinen melu: 27 dBA (Max)
Sisääntulon teho: 7,08 W
Materiali: PBT & PA66
Laakerointityyppi: Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Käyttöjännite: DC 5V - 12V