F-R120R-AM3M-G0W
EAN 6977029650643
TAKUUAIKA 2 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Magneettinen kaapeli
- Hiljainen käyttö 32 dB(A)
- Kontaktipistesiirto
- Kahden (2) vuoden takuu
- Ilmavirtaus 68,44 CFM
- Staattinen paine 2,49 mmAq
- FDB-laakerointi
- Suurikokoiset värinää estävät tyynyt kulmissa
- ARGB Gen2 LEDit, 16,7 miljoonaa väriä
Tekniset tiedot:
Väri
Valkoinen
Nettopaino
166 g
Mitat (per tuuletin)
120 x 120 x 25 mm
Nopeus
500 - 1850 RPM +/- 10 %
Ilmavirtaus
68,44 CFM
Staattinen paine
2,49 mmAq
Melutaso
32 dBA
Lapojen materiaali
PC
Laakerointityyppi
Fluid Dynamic Bearing
Luokiteltu jännite
12 VDC
Tehonkulutus
1,92 W
Kaapelin pituus
600 mm
TRYX ROTA SL ARGB Reverse 120 White - Triple Pack, 120mm PWM-laitetuuletinsarja, valkoinenn