Noctua NF-A6x15 FLX, 60mm laitetuuletin
star_border
star_border
Ei arvosteluita
Ensiluokkaista laatua aiempaa ohuempana!
Sisältäen alv. 25,5%swap_horiz
fiber_manual_record
Toimittajilla yli 25 kpl
Lähetettävissä: n. 10-20 arkipäivää
Tuotetta saatavilla toimittajiltamme, lähetettävissä paras arviomme toimitusajasta.
NF-A6X15-FLX
EAN 9010018100150
TAKUUAIKA 6 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Flow Acceleration -kanavat
- AAO-kehys
- SSO2-laakerointi
- Stepped Inlet Design
- Sisäpinnan mikrorakenteet
- Integroidut värinää estävät tyynyt
- Smooth Commutation Drive 2
- Kattavat kaapelointimahdollisuudet
- Kolme nopeusasetusta täyteen joustavuuteen
- Kuuden (6) vuoden valmistajan takuu
Tekniset tiedot:
Koko: 60 x 60 x 15 mm
Kiinnitysreikien väli: 50 x 50 mm
Liitäntä: 3-pin
Kaapelin pituus: 20 cm + 30 cm NA-EC1 -jatkokaapeli
Laakerointi: SSO2
Lavan geometria: A-Series with Flow Acceleration Channels
Rungon teknologia: AAO (Advanced Acoustic Optimisation)
Materiaali: Lasikuidulla vahvistettu PBT
Kierrosnopeus (+/- 10%): 3500 RPM | 3050 RPM (with L.N.A.) | 2250 (with U.L.N.A.)
Ilmavirtaus: 23,4 m3/h | 20,1 m3/h (with L.N.A.) | 14,5 m3/h (with U.L.N.A.)
Akustinen melu: 19,8 dB(A) | 16,5 dB(A) (with L.N.A.) | 7,8 dB(A) (with U.L.N.A.)
Staattinen paine: 2,43 mm H2O | 1,79 mm H2O (with L.N.A.) | 0,98 mm H2O (with U.L.N.A.)
Sisääntulon teho (maks.): 1,02 W
Maks. sisääntulon virta: 0,085 A
Käyttöjännite: 12 V
MTTF: > 150 000 h
Myyntipakkaus sisältää:
- 4x NA-AV2 anti-vibration mounts
- NA-EC2 30cm extension cable
- NA-AC1 3:4-pin adaptor cable
- NA-RC15 Low-Noise Adaptor (L.N.A.)
- NA-RC13 Ultra-Low-Noise Adaptor (U.L.N.A)
- Fan screws
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
Rascom Computerdistribution Ges.m.b.H.
Linzer Straße 237 1140 Wien Germany
info@rascom.at
https://noctua.at/en/contact