F4-3200C16Q-64GVK
EAN 4719692007025
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot:
Sarja: Ripjaws V
Muistityyppi: DDR4
Kapasiteetti: 64GB (5 x 16GB)
Dual Channel Kit: Kyllä
Nopeus: 3200 MHz
Latenssi: 16-18-18-38
Jännite: 1.35V
Ominaisuudet: Puskuroimaton, Non-ECC, Intel XMP 2.0 -valmis
Korkeus: 44mm
SPD nopeus: 2133 MHz
SPD jännite: 1.20V
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
8F No.69 Dongxing Rd, Xinyi Dist., Taipei City 11070, Taiwan
https://www.gskill.com/contact
G.Skill 64GB (4 x 16GB) Ripjaws V, DDR4 3200MHz, CL16, 1.35V, musta