MSI 1000W MPG A1000G PCIE5, ATX-virtalähde, PCIe 5.1, 80 Plus Gold, musta/hopea
star
star
(4,8/5) 26 arvostelua
Virtaa nykyhetkeen ja tulevaan!
Sisältäen alv. 25,5% swap_horiz
fiber_manual_record
Tulossa, arvio 19.05, 1 kpl
Lähetettävissä: n. 4-7 arkipäivää
Tuotetta tilattuna lisää varastoomme, lähetettävissä paras arviomme toimitusajasta.
MPG-A1000G-PCIE5
EAN 4719072972196
TAKUUAIKA 10 vuotta
Tuotekuvaus
Tuotearvostelut
Tuoteturvallisuus
Tuotekuvaus
MSI Shout out!
Huom! Ostettava vähintään kaksi kampanjaan kuuluvaa tuotetta lahjakortin saamiseksi!
Kampanjan lunastusohjeet:
Rekisteröidy ja kirjaudu Jimm's tilillesi (rekisteröinti suoritettava ennen tuotteen hankkimista)
Jätä arvostelu kampanjaan kuuluvista tuotteistasi Jimm's tuotesivulle
Mene osoitteeseen Shout Out for MSI
Lisätietoa ja ehdot löydät osoitteesta: Shout Out for MSI
Kampanja-aika 1.4. - 30.6.2026 tai niin kauan kuin tuotteita riittää
Ominaisuudet :
ATX 3.1 -yhteensopiva, alkuperäinen PCIe 5.1 -liitin
Tukee NVIDIA GeForce RTX 50 -sarjan näytönohjaimia
Täysin modulaarinen design
Litteät kaapelit
80 Plus Gold -sertifioitu
100 % täysin japanilaiset 105°C kondensaattorit
Aktiivinen PFC design
Alansa johtava suojaus (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP)
LLC Half Bridge topologia, jossa DC-DC moduulidesign
Tekniset tiedot :
Mallinimi : MPG A1000G PCIE5Form Factor : ATXLuokiteltu teho : 1000W +5V: 22 A +3,3V: 22 A +12V: 83,5 A -12V: 0,3 A +5Vsb: 3 A
1 x ATX (24-pin)
2 x EPS (8-pin)
1 x PCI-E 5.0 (16-pin)
6 x PCI-E (6+2-pin)
12 x SATA (15-pin)
4 x Molex (4-pin)
1 x FDD (4-pin)
Cybenetics ETA hyötysuhde : TBACybenetics LAMBDA äänitaso : TBA
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot