SST-TX500-G
EAN 4710679810454
TAKUUAIKA 3 vuotta
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
  • Tukee standardia TFX form factoria
  • 500W jatkuva tehon uloslähtö 50°C käyttölämpötilassa, luokiteltu 24/7 käyttöön
  • 80 PLUS Gold -sertifikaatio
  • Hiljainen 80 mm tuuletin, min. 18 dBA
  • Lukuisia suojapiirejä
  • Yksi PCI-E 6+2 -pin liitäntätuki
Tekniset tiedot:
Mallinumero: SST-TX500-G
Väri: Musta (lyijyvapaa maali)
Teho: 500 W
+3.3V: 18 A
+5V: 18 A
+12V: 41,6 A
+5VSB: 2,5 A
-12V: 0,3 A
PFC: Aktiivinen PFC (PF>0.9 at full load)
Hyötysuhde: 87 % ~ 90 % (at 20 % ~ 100 % loading)
MTBF: 100 000 h
Käyttölämpötila: 0°C ~ 50°C
Suojaus
  • Over current protection
  • Over power protection
  • Over voltage protection
  • Short circuit protection
  • Under voltage protection
  • Over temperature protection
Liitännät:
  • 1 x 24 / 20-Pin motherboard connector (350mm)
  • 1 x 8 / 4-Pin EPS / ATX 12V connector (450mm)
  • 2 x 8 / 6-Pin PCIE connector (350mm / 150mm)
  • 4 x SATA connector ("350mm / 150mm" x 2)
  • 2 x 4-Pin Peripheral connector (350mm / 150mm)
  • 2 x 4-Pin Peripheral and 1 x 4-Pin Floppy adapter connector (350mm / 150mm / 150mm)
Jäähdytysjärjestelmä: Yksi 80 mm hiljainen HYB -tuuletin
Melutaso: 18 dBA minimi
Sertifikaatiot: 80 PLUS Gold
Form factor: TFX
Mitat (LxKxS): 85 x 65 x 175 mm