CMH96GX5M2B7000C40
EAN 0840006677949
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Tervetuloa suorituskyvyn aallonharjalle
- Dynaaminen 10-vyöhykkeinen RGB-valaisu
- Sisäinen jännitteensäätö
- Custom Intel XMP 3.0 -profiilit
- Luo ja kustomoi
- Maksimaalinen kaistanleveys ja tiukat vasteajat
- Custom suorituskykyinen PCB
- Tarkoin seulotut muistipiirit
- Tehokas Corsair iCUE -ohjelmisto
- Tyylikäs alumiininen lämmönlevitin
Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 96GB (2 x 48GB)
Nopeus: DDR5-7000
Latenssi: 40-52-52-114
Jännite: 1.4 V
Formaatti: DIMM 288-pin
LED: RGB
PMIC: Overclock PMIC
Ohjelmistohallinta: Corsair iCUE
Intel XMP 3.0 -tuki: Kyllä
Lämmönlevitin: Alumiinia
Mitat (PxLxK): 138 x 7 x 45 mm
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
Corsair Memory B.V.
Wormerweg 8, 1311 XB Almere, Netherlands.
Corsair 96GB (2 x 48GB) Vengeance RGB, DDR5 7000MHz, CL40, 1.40V, musta/harmaa