TP-Link Archer C24, AC750 Dual-Band Wi-Fi -reititin, valkoinen

star_border star_border star_border star_border star_border Ei arvosteluita
Asunnon kokoinen verkko. Kämmenen kokoisena.
34,50 €
Sisältäen alv. 24%
fiber_manual_record Toimittajilla 15 kpl
Lähetettävissä: n. 2-4 arkipäivää
Tuotetta saatavilla toimittajiltamme, lähetettävissä paras arviomme toimitusajasta.
ARCHER-C24
EAN 6935364089474
TAKUUAIKA 3 vuotta
Tuotekuvaus

Ominaisuudet:

  • Nopea Wi-Fi
  • Kattava peittoalue
  • Multi-Mode 3 in 1
  • Vanhempainhallinta
  • WPA3 turvallisuus
  • Vierasverkko
  • Sulava HD-striimaus
  • IPv6 -tuettu
  • Kompakti ja kiinnitettävissä


Tekniset tiedot:

Yleistä
Laitteen tyyppi: Langaton reititin - 4-porttinen kytkin (integroitu)
Kotelon tyyppi: Työpöytä
Liitettävyystekniikka: Langaton, langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Taajuuskaista: 2.4 GHz / 5 GHz
Verkko / Siirtoprotokolla: PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6
Reititysprotokolla: Staattinen IP reititys
Salausalgoritmi: WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WEP
Wi-Fi-luokitus: AC750
Ominaisuudet: DHCP-tuki, NAT-tuki, IGMP snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), URL-suodatus, katselun estotoiminto, Access Point -toimintamuoto, Quality of Service (QoS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), DHCP-palvelin, portin forwarding, nollaus-painike, portin esto tai salliminen, dynaaminen IP-tila, IP-MAC -sidonta, tagged VLAN, IGMP proxy, DHCP-varaus, keilanmuodostustekniikka, kaksikaistainen, pääsy vieraalle, 2x2 MU-MIMO-tekniikka, DMZ-tuki, DynDNS, siltatila, IPTV-tuki, 4K HD videon suoratoisto
Yhteensopivuusstandardit: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, Wi-Fi CERTIFIED 5, FCC, RoHS
 
Laajennus / Kytkeytyvyys
Liitännät: 

  • LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
  • WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45

Antenni
Antenni: Ulkoinen integroitu
Antennien lukumäärä: 4
 
Virransyöttö
Virtalähde: Ulkoinen virtasovitin
Asennettu määrä: 1
 
Muuta
Sisältyvät kaapelit: 1 x verkkokaapeli
 
Mitat & Paino
Leveys: 11.5 cm
Syvyys: 10.67 cm
Korkeus: 2.43 cm
 
Ympäristötiedot
Vähimmäiskäyttölämpötila: 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila: 40 °C
Toimintakosteus: 10 - 90 % (ei kondensoitu)