CMV8GX4M1A2666C18
EAN 0843591063036
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 8GB (1 x 8GB)
Muistityyppi: DDR4 DIMM 288-pin
Nopeus: 2666MHz (PC4-19200)
Latenssi: 18-18-18-43
Jännite: 1.20V
SPD nopeus: 2400MHz
SPD latenssi: 16-16-16-39
SPD jännite: 1.2V
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
Corsair Memory B.V.
Wormerweg 8, 1311 XB Almere, Netherlands.
Corsair 8GB (1 x 8GB) Value Select, DDR4 2666MHz, CL18, 1.2V