CMK96GX5M4B5600C40
EAN 0840006667148
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Ominaisuudet:
- Tervetuloa suorituskyvyn aallonharjalle
- Tee kaikkea, ja tee sitä nopeammin
- Sisäinen jännitteensäätö
- Custom Intel XMP 3.0 -profiilit
- Tehokas Corsair iCUE -ohjelmisto
- Kompakti form factor
- Käsin valikoidut, tarkoin seulotut muistipiirit
- Alumiininen lämmönlevitin
- Suorituskykyinen PCB
- Optimoitu Intel DDR5-emolevyille
Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 96GB (4 x 24GB)
Nopeus: DDR5-5600
Latenssi: 40-40-40-77
Jännite: 1.25 V
Formaatti: DIMM 288-pin
LED: Ei
PMIC: Overclock PMIC
Ohjelmistohallinta: Corsair iCUE
Intel XMP 3.0 -tuki: Kyllä
Lämmönlevitin: Alumiinia
Mitat (PxLxK): 135 x 7 x 35 mm
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
Corsair Memory B.V.
Wormerweg 8, 1311 XB Almere, Netherlands.
Corsair 96GB (4 x 24GB) Vengeance, DDR5 5600MHz, CL40, 1.25V, musta/harmaa