F5-7200J3445G16GX2-TZ5RS
EAN 4713294230232
TAKUUAIKA Rajoitettu elinikäinen
Tuotekuvaus
Tekniset tiedot:
Sarja: Trident Z5 RGB
Muistityyppi: DDR5
Kapasiteetti: 32GB (2 x 16GB)
Multi-Channel Kit: Dual Channel Kit
Nopeus: 7200 MT/s
Latenssi: 34-45-45-115
Jännite: 1.40 V
Rekisteröity / puskuroimaton: Puskuroimaton
Virheenkorjaus: Non-ECC
Ominaisuudet: Intel XMP 3.0 (Extreme Memory Profile) -valmis
SPD nopeus: 4800 MT/s
SPD jännite: 1.10 V
Tuoteturvallisuuden yhteystiedot
G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
8F No.69 Dongxing Rd, Xinyi Dist., Taipei City 11070, Taiwan
https://www.gskill.com/contact
G.Skill 32GB (2 x 16GB) Trident Z5 RGB, DDR5 7200MHz, CL34, 1.40V, hopea/musta