12RSLIN1W3W
EAN 4718466017727
TAKUUAIKA 3 vuotta
local_offer End of School -kampanja!
Tutustu kampanjan tuotteisiin täältä ja tee houkuttelevia löytöjä!
Tarjoukset voimassa 11.5. - 7.6.2026 välisen ajan!
Tuotekuvaus
Rajattomat mahdollisuudet kolmella valovyöhykkeellä
Ohjaa yksilöllisesti valaistuksesi tuulettimen keskellä, kahdella sivulla ja sisäreunassa.
Asymmetrinen peilirakenne
Hiljaista tehoa
Saumaton signaali, fiksumpi virta
Tuuletin on varustettu langattomalla vastaanottimella, jossa on päivitetty 4-pinninen PWM-kaapeli 12 V:n virransyöttöä ja BIOS-tuulettimen tunnistusta varten. Vastaanottimessa on myös ylimääräinen PWM-kaapeli vakaan virran varmistamiseksi.
Synkronoi kaikki tuulettimesi yhdellä controllerilla
Vaivaton 2,4 GHz:n langaton ohjaus tuulettimien nopeuksille ja valaistukselle jopa kymmenessä Lian Li -laiteryhmässä, mukaan lukien SL-INF Wireless, HydroShift II AIO, Strimer Wireless ja muut. Kompakti ja helppo asentaa ulkoisesti emolevyn USB- paikkaan tai sisäisesti USB 2.0 + PWM -liitännän kautta. Kukin ryhmä yhdistetään PWM-virralla toimivan vastaanottimen kautta, mikä takaa siistin ja yhtenäisen asennuksen.
Vaivaton laitehallinta
Mukautettu nimeäminen ja järjestely
Räätälöidyt jäähdytysprofiilit
Täydellinen hallinta
Tekniset tiedot
Malli: 12RSLIN1W3W
Tuulettimen mitat: 120 × 122.1 × 25 mm
Materiaali: PBT / PC / Alumiini
Nimellisjännite: DC 12V (tuuletin) ja 5V (LED)
Tuulettimen nopeus: 0, 200–2200 RPM
Ilmanpaine: 2.2 mmH2O
Ilmavirta: 69.7 CFM
Melutaso: 32.2 dBA
Laakerityyppi: FDB (Fluid Dynamic Bearing)
Lukittu virta: ≥ 50 mA
Käyttöjännite: DC 12V ja 5V
Käynnistysjännite: DC 6.0V
Virrankulutus: 180 mA (tuuletin), 600 mA (LED)
Tehonkulutus: 5.16 W