Gigabyte 27" MO27Q28G, 280Hz QHD OLED-pelimonitori, musta
star_border star_border star_border star_border star_border Ei arvosteluita
Sisältäen alv. 25,5%swap_horiz
fiber_manual_record Varastossa 5 kpl
Lähetettävissä: Heti
Tarvitsetko lisäturvaa tuotteellesi?
Tähän tuotteeseen saatavilla
Jimm’s Tuoteturva
MO27Q28G
EAN 4719331872663
TAKUUAIKA 3 vuotta
Tuotekuvaus
Tarkat värit QHD WOLED -tekniikalla
Upea HDR ja OLED-kontrasti
Immersiivinen muotoilu
280 Hz virkistystaajuus
Tämä näyttö tarjoaa erittäin nopean 280 Hz:n virkistystaajuuden ja 2K-tarkkuuden, mikä takaa poikkeuksellisen sujuvan pelikokemuksen. FreeSync Premium Pro- ja NVIDIA G-Sync -yhteensopivuuden ansiosta pelikokemus on repeilemätön ja pätkimätön, kun taas 0,03 ms:n GTG-vasteaika takaa virheettömän sujuvan liikkeen ilman sumentumista. Sukella peleihisi vertaansa vailla olevalla sujuvuudella.
Edistykselliset taktiset ominaisuudet
OLED Care
Eye Comfort -tekniikka
Maksimoi mukavuus
Tekniset tiedot:
Paneelin koko: 27" W-OLED
Katselualue (HxV): 586.75 x 330.05 mm
Paneelin taustavalaisu / tyyppi: 4th Gen WOLED Primary RGB Tandem OLED
Näytön pinta: Mattapinnoite
Värikylläisyys: 99,5 % DCI-P3 (CIE1976)
Resoluutio: 2560 x 1440 (QHD)
Pixel Pitch: 0.2292 (H) x 0.2292 (V) mm
Kirkkaus: Peak: 500(min.) 555(Typ.), HDR 10%:540(min.) 600(Typ.), HDR 1.5%:1200(min.) 1500(Typ.)
Kontrastisuhde: 1.5M:1
Katselukulma: 178°(H) / 178°(V)
Värit: 10bit (1,07 miljardia)
Vasteaika: 0,03 ms GTG
Virkistystaajuus: Max. 280 Hz
FreeSync: AMD FreeSync Premium Pro / G-Sync Compatible
HDR: VESA DisplayHDR True Black 500
VESA Certified ClearMR: ClearMR 15000
Flicker-free: Kyllä
Tehdaskalibrointi: Kyllä, Delta E < 2
Liitettävyys
  • 2 x HDMI 2.1 (FRL 12G)
  • 1 x Displayport 1.4 (DSC)
  • 1 x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery up to 18W)
  • 2 x USB 3.2  Gen1 Downstream ports
  • 1 x Earphone Jack
Ominaisuudet:
  • Black Equalizer
  • Dashboard
  • KVM
  • Tactical Switch
  • OSD Sidekick App
  • OSD Sidekick App-Auto-update
  • OSD Sidekick App - Crosshair Editor
  • GameAssist Feature - Timer
  • GameAssist Feature - Counter
  • GameAssist Feature - Refresh Rate
  • GameAssist Feature  - Crosshair
  • GameAssist Feature  - Eagle Eye
  • GameAssist Feature  - Night Vision
  • GameAssist Feature -  6 axis Color Control
  • Apply Picture Mode
  • HDMI-CEC
Kaiuttimet: 2 x 5 W
Virtatyyppi: Ulkoinen virtalähde
Tehonkulutus: TBD
Power Saving Mode: < 0,5 W
Power Off Mode: < 0,3 W
Jännite: AC 100-240V ~ 50/60Hz
Kallistus: -5° ~ +21°
Kääntö: +/- 15°
Pivot: 0° ~ +90°
Korkeudensäätö: 130 mm
VESA-seinäkiinnitys: 100 x 100 mm
Kensington lock: Kyllä
Mitat (LxKxS) ja nettopaino
  • Jalustalla: 604,4x 526,5 x 187,5 mm / n. 6 kg
  • Ilman jalustaa: 604,4 x 350,2 x 54,4 mm / n. 4,05 kg