AOC 27" Q27G4ZDR, 240Hz QHD OLED-pelimonitori, musta
star_border star_border star_border star_border star_border Ei arvosteluita
2560 x 1440, 1,5M:1, 0,03ms, OLED-paneeli, AdaptiveSync / G-Sync Compatible, Pivot, 2xHDMI/DP/USB
Sisältäen alv. 25,5%swap_horiz
fiber_manual_record Varastossa 9 kpl
Lähetettävissä: Heti
Tarvitsetko lisäturvaa tuotteellesi?
Tähän tuotteeseen saatavilla
Jimm’s Tuoteturva
Q27G4ZDR
EAN 4038986183130
TAKUUAIKA 3 vuotta
local_offer End of School -kampanja!
Tutustu kampanjan tuotteisiin täältä ja tee houkuttelevia löytöjä!
Tarjoukset voimassa 11.5. - 7.6.2026 välisen ajan!
Tuotekuvaus
Q27G4ZDR QD-OLED Monitori yhdistää huipputason näyttötekniikan kilpailukykyiseen suorituskykyyn. QHD-tarkkuudella 240 Hz:llä jokainen yksityiskohta on terävä ja sulava, ja HDR10 parantaa kontrastia ja värejä tarjoten realistisia kuvia. AdaptiveSync G-Sync-yhteensopivuudella varmistaa sulavan, repeämättömän pelaamisen HDMI 2.1 -liitännän ja erittäin pienen input lagin tukemana. Ergonominen jalusta, USB-hubi, G-Menu-mukautus ja 3 vuoden takuu tekevät Q27G4ZDR:stä premium-valinnan pelaajille, jotka etsivät sekä uppoutumista että luotettavuutta.
  • Kolmen vuoden takuu OLED
  • QHD Resoluutio
  • Elä peliä parhaalla tavalla HDR10:n avulla
  • HDMI 2.1
  • Alhainen syötteen viive
  • USB Hub
  • ERGONOMINEN MUOTOILU
  • GMENU
  • G-Sync Compatible
Tekniset tiedot:
Yleistä
Paneelityyppi: OLED / Quantum Dot OLED
Näytön koko: 27"
Kuva-ala: 26,5"
Adaptive-Sync -tekniikka: VESA Adaptive-Sync, G-Sync Compatible
Sisäänrakennetut laitteet: USB 3.2 Gen 1 -keskitin
Katselusuhde: 16:9
Alkuperäinen tarkkuus: QHD 2560 x 1440 at 240 Hz
Pikselikoko: 0.2292 mm
Kirkkaus: 400 cd/m²
Kontrastisuhde: 15 000 000:1
HDR-sertifioitu: HDR10
Värituki: 1,07 miljardia väriä
Väriasteikko: 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99.1% DCI-P3 (CIE 1976), 147.6% sRGB (CIE 1931)
Vasteaika: 0,03 ms (gray-to-gray)
Virkistystaajuus: 240 Hz
Vaakasuuntainen katselukulma: 178
Pystysuuntainen katselukulma: 178
Näytön pinnoite: 2H Hard Coating, häikäisemätön
Väri: Musta, punainen
Ulkomitat (PxSxK): 60.93 cm x 20.77 cm x 53.74 cm - jalustan kanssa (korkein asento)
Paino: 5,52 kg
Liitettävyys
Liitännät:
  • 2 x HDMI 2.1 (HDCP 2.2)
  • 1 x DisplayPort 1.4
  • USB 3.2 Gen 1 ylävirta (B-tyyppi)
  • 2 x USB 3.2 downstream (Type A)
  • Kuulokkeet
Mekaaniset ominaisuudet
Näytön sijainnin säädöt: Kaltevuus, korkeus, kääntöalusta, nivel (kierto)
Kallistuskulma: -3/+21,5
Kääntökulma: 60
Kiertokulma: 180
Korkeudensäätö: 130 mm
VESA-kiinnitysliitäntä: 100 x 100 mm